na dluzejRząd RP przedłużył obowiązywanie wszystkich dotychczasowych zasad bezpieczeństwa, m.in. do 26 kwietnia obowiązuje zamknięcie szkół, uczelni, przedszkoli i żłobków: link. Od 16 kwietnia (czwartek) każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty. Więcej informacji w podanym linku.

W związku ze stanem epidemii spowodowanej koronawirusem podjęliśmy decyzję o przedłużeniu wyłączenia bezpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Gminy Zielonki od dnia 14 kwietnia 2020 roku do odwołania. Prosimy kontaktować się z urzędem tylko telefonicznie i na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez e-puap: /UG_Zielonki/skrytka
Przypominamy, że przy wejściu do budynku urzędu od strony parkingu umieszczona została Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić, w sprawach niecierpiących zwłoki, wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści jednoznacznej informacji o treści: proszę o przesłanie potwierdzenia, i podanie adresu email lub nr fax Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres email w formie skanu lub formie papierowej na nr fax.
Informujemy także, że w piątek 10 kwietnia 2020 roku obsługa telefoniczna i mailowa Urzędu Gminy Zielonki będzie prowadzona tylko do godz. 12.00.
Za utrudnienia przepraszamy