1.png

Wydarzenia

plakat warsztaty pod chmurką 2020 przybysławiceplakat warsztaty pod chmurką 2020 węgrzceZapraszamy na warsztaty do filii Biblioteki Publicznej w gminie Zielonki: do Przybysławic i Węgrzc. Zajęcia zostaną przygotowane na świeżym powietrzu, z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego oraz korzystanie ze środków ochrony osobistej – maseczek lub przyłbic i jednorazowych rękawiczek. Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zgłoszenia i limit miejsc. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości i na plakatach (prosimy kliknąć miniatury). Tematyka i szczegółowy harmonogram spotkań są dostępne w bibliotece.

Czytaj więcej: Plenerowe warsztaty wakacyjne w bibliotece: w Węgrzcach i Przybysławicach

plakat wakacje na hali 202Od 1 do 31 lipca Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji zaprasza na warsztaty wakacyjne do hali sportowej w Zielonkach w dni powszednie. Przed południem planujemy warsztaty sportowe, po południu różnorodne tematycznie. Tematyka warsztatów podana jest na plakacie, tam także inne ważne informacje, prosimy kliknąć miniaturę. Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 12 665 10 47 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., konieczne będzie wypełnienie formularza związanego z zagrożeniem Covid-19: pobierz.

rowerowa zabawaW związku z tym, iż w stanie epidemii nie mogliśmy zorganizować dla Was siódmego już Rajdu Rowerowego po gminie Zielonki, zapraszamy w tym roku na indywidualne przejażdżki rowerowe w koszulce i z mapą gminy Zielonki, które czekają do odbioru w siedzibie Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, czyli hali sportowej w Zielonkach przy ul. Ks. Jana Michalika 2A. Według stanu na 14 lipca rozdaliśmy już około 900 koszulek i nadal zapraszamy.
Zachęcamy do nadsyłania zdjęć z wypraw rowerowych po gminie Zielonki i pomysłów na trasę, wszelkie relacje mile widziane, również filmowe. Każdy kto prześle zdjęcie z wyprawy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na którym jej uczestnik/cy pozują z rowerem i w naszej koszulce, weźmie udział w losowaniu nagród.
Koszulkę i mapę można odbierać 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00 w hali sportowej od 7 czerwca (niedziela) aż do wyczerpania zapasów. Zgoda na udział do wypełnienia: pobierz. Startujemy! Szczegóły na plakacie.

Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach