2.png

plakat warsztaty pod chmurką 2020 przybysławiceplakat warsztaty pod chmurką 2020 węgrzceZapraszamy na warsztaty do filii Biblioteki Publicznej w gminie Zielonki: do Przybysławic i Węgrzc. Zajęcia zostaną przygotowane na świeżym powietrzu, z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego oraz korzystanie ze środków ochrony osobistej – maseczek lub przyłbic i jednorazowych rękawiczek. Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zgłoszenia i limit miejsc. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości i na plakatach (prosimy kliknąć miniatury). Tematyka i szczegółowy harmonogram spotkań są dostępne w bibliotece.

Filia w Przybysławicach zaprasza dzieci i młodzież na plenerowe Wakacyjne Warsztaty Artystyczne organizowane pod hasłem „Lato pod Chmurką 2020”. Zajęcia będą się odbywać w środy w trzech grupach do wyboru – w godz. 11:00-13:00, 14:00-16:00 oraz 17:00-19:00. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 380 33 30 (w godzinach otwarcia BP Przybysławice) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Filia w Węgrzcach zaprasza dzieci i młodzież na plenerowe Wakacyjne Warsztaty Artystyczne organizowane pod hasłem „Lato pod Chmurką 2020”. Zajęcia będą się odbywać w piątki w godz. 18:00-20:00.
Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..